VEĽKÝ KURZ OVOCINÁRSTVA 2023_Praktická časť

ART KRUH - Prenčov Prenčov 90, Prenčov

Vo Veľkom kurze ovocinárstva prevedieme účastníkov všetkými základnými témami, ktorými sa ovocinárstvo a ovocinári pri svoje práci zaoberajú. Zameriavame sa pri tom predovšetkým na tradičné a súčasné ekologické prístupy. Hlavný lektor: Mgr. Bruno Jakubec, PhD. Miesto konania Prenčov a Banská Štiavnica (okres Banská Štiavnica) Harmonogram kurzu 5 on-line webinárov počas JAN-FEB utorkov 2023 (31.1., 7.2., 14.2., 21.2., 28.2. od 17:00 do 19:30)   a praktická časť 2.-5. marec 2023 Trvanie 38 vyučovacích hodín Cena kurzu: 350 € Bližšie informácie o kurze nájdete na jeho…

350€

Webinár: RUŽE

Ruže sú často označované kráľovnami kvetín. Okrem krásy na záhradách sa dajú využívať mnohými spôsobmi - v kozmetike, fytoterapii či kuchyni.

15€

Kurz: PERMAKULTÚRA PRE UČITEĽOV 2023_Prenčov

ART KRUH - Prenčov Prenčov 90, Prenčov

Deti sa v permakultúre cítia výborne. Bavia sa, tešia sa pri kontakte so živými organizmami, rastlinami, hrabú sa v zemi, máčajú sa vo vode. Alebo len tak bez pohybu sledujú mravce v tráve. Ako sa v tejto chvíli cítite vy, učitelia? Skúsené lektorky a permakultúrne dizajnérky vás prevedú základmi permakultúry, postojmi a princípmi.

325€

Workshop: Zakladanie vetrolamu v Hrušove

Farma Pavlovského staja Hrušov 472, Hrušov, Veľký Krtíš

Workshop vás prevedie zakladaním vetrolamu od prípravy pozemku, cez výsadbu až po prvotné ošetrenie drevín po výsadbe.

55€

Workshop: Údržba trvalkových záhonov v Hrušove

Farma Pavlovského staja Hrušov 472, Hrušov, Veľký Krtíš

Workshop vás prevedie starostlivosťou o trvalkové výsadby po zime, cez prípravu a plánovanie novej výsadby. Spoločne si povieme o druhoch vhodných pre trvalkové výsadby.

30€