WEBINÁRE

Podpor našu misiu

Pre ďalšie aktivity sledujte našu webstránku, FB stránku, IG profil alebo sa staňte odberateľom našich newslettrovRaz mesačne vám dáme vedieť o novinkách zo sveta permakultúry.

pomáhame si navzájom

Naše kurzy, webináre aj iné aktivity chceme sprístupniť čo najširšiemu publiku.

Aj napriek nášmu silnému odhodlaniu by sme bez finančnej podpory ľudí, ktorí nám dôverujú mohli kráčať na našej ceste iba veľmi pomalými krokmi.

Budeme radi, ak nám vyjadríte svoju dôveru a pomyselne sa stanete našou súčasťou prostredníctvom pravidelných príspevkov (i v drobnej sume), alebo jednorázového príspevku prostredníctvom bezpečného systému cez portál "darujme". https://bit.ly/skolapermakultury

PODARUJTE PERMAKULTÚRU.
Stačí vyplniť prihlášku.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ponuka webinárov

VŠETKY AKTUÁLNE WEBINÁRE

Vyberte si z ponuky jednotlivých webinárov, ktoré pripravujeme na rôzne témy od holistického projektového plánovania až po tému biotopov v záhrade. Permakultúra predstavuje filozofický prístup ku všetkým aspektom života, ponúka informácie nielen pre starostlivosť o prírodu a zvieratá ale aj ľudské spoločenstvá (komunitné plánovanie, lokálne meny, potravinová sebestačnosť, prírodné staviteľstvo a i.).

Všetky webináre, ktoré sa budú vysielať počas nadchádzajúcich mesiacov, nájdete na AKTUÁLNE WEBINÁRE.

SERIÁL BUDÚCA ÚRODA UŽ TERAZ

Ponúkame vám náš záhradnícky 6-dielny seriál Budúca úroda už teraz. Skladá sa z týchto webinárov: Parenisko, Predpestovanie priesad, Listová zelenina a cibuľoviny, Koreňová zelenina a hlúboviny, Plodová zelenina a strukoviny, Semenárenie - základy.

Viac informácií nájdete na SERIÁL BUDÚCA ÚRODA UŽ TERAZ.

SERIÁL DROBNÁ ARCHITEKTÚRA

Začínate sprístupňovať svoju záhradu od nuly alebo máte už hotovú záhradu a pohyb po nej vám príde ťažkopádny, či máte pocit, že nevyužívate jej potenciál naplno? Pripravili sme pre vás seriál na pokračovanie o Drobnej architektúre, kde si krok po kroku ukážeme, navrhneme a zrealizujeme prvky, ktoré z vašej záhrady vytvoria funkčný systém pre oddych aj úžitok.

Viac informácií nájdete na SERIÁL DROBNÁ ARCHITEKTÚRA.

CELOROČNÝ KURZ O VODE

Celoročný kurz o vode má snahu obsiahnuť celé spektrum prvkov, technológií a postupov potrebných pre vytvorenie uceleného permakultúrneho projektu v rôznych podmienkach prírodných, spoločenských aj ekonomických.

Viac informácií nájdete na CELOROČNÝ KURZ O VODE.

ZÁZNAMY WEBINÁROV

Vieme, že nie vždy je jednoduché sa zúčastniť všetkých webinárov. Aj preto ich nahrávame a tak si môžete zakúpiť ich záznamy.

Vybrať si z realizovaných tém môžete na ZÁZNAMY WEBINÁROV.

Povedali o našich webinároch

JANA JETMAROVÁ, WEBINÁR: KVITNÚCE LÚKY V PK ZÁHRADE

"Z môjho pohľadu bol webinár fajn, informácie dostačujúce, prednášajúca príjemná, dojem výborný.
Páčilo sa mi, že do toho vstupovala pani Patricia a priebežne sa riešili otázky na danú tému a nakoniec sa mohli aj ostatní účastníci zapojiť do debaty. Takže za mňa super a už sa teším na webinár Jedlý živý plot a všetky ďalšie.....
Srdečná vďaka za Vašu prácu."

JANA KAŠČÁKOVÁ, 111 BYLINIEK V PERMAKULTÚRNEJ ZÁHRADE

"Vaše webináre absolvujem vždy , keď mi to čas dovolí. Sú úžasné a prinášajú mozaiku poznatkov, ktoré mi pomôžu pri ďalšom tvorení v našej záhrade a plánovaní nových prvkov. Webinár o bylinkách bol TOP, plánujem nové výsadby liečiviek a trvalkový záhon. Mnohé veci sa mi tak objasňujú a aj vďaka praktickým radám to bude ľahšie. Teším sa na ďalší webinár."

EVA BELANOVÁ, WEBINÁR: KVITNÚCE LÚKY V PK ZÁHRADE

"Predovšetkým sa chcem poďakovať za príjemné stretnutie. Keďže pracujem v profi ochrane prírody už 20 rokov a pôsobím ako botanik (okrem iného ... a aj envirovýchova) - venujem sa hlavne travinnobylinným spoločenstvám - táto téma mi vôbec nebola cudzia. Pravidelne sa stretávam aj s botanikmi zo SAV na odborných prednáškach (pokiaľ mi čas dovolí), a tak prepojenie na odborné dáta získané priamo v teréne skutočne oceňujem. Lektorka Katarína vystupovala skutočne profesionálne, presvedčivo a mimoriadne príjemne. Veľmi, veľmi ma teší že je pre verejnosť k dispozícii takýto odborný program, zároveň prirodzený a nevtieravý. Výborná a záslužná práca."

Po korektnom vyplnení prihlasovacieho formulára Vám do 4 pracovných dní príde od nás potvrdzovací e-mail. V prípade, že ste e-mail nedostali, OVERTE SI VAŠE PRIHLÁSENIE na skolapermakultury@gmail.com. Ďakujeme.

Technická stránka webinárov

Naše webináre prebiehajú cez aplikáciu ZOOM.

• Aplikáciu si môžete nainštalovať, odporúčame však nenechať si inštaláciu na poslednú chvíľu.
  • V prípade, že si nechcete aplikáciu inštalovať, odporúčame pozrieť si krátke inštruktážne video.

Ako to funguje? E-mail obsahujúci ZOOM link pre konkrétny webinár zasielame vždy deň vopred. Prihlasujte sa až v deň webinára, ideálne od 16:45. Systém vás privedie do "čakárne", kde počkáte, kým vám admin sprístupní samotný webinár.

V prípade technických problémov nám napíšte na skolapermakultury@gmail.com alebo môžete kontaktovať našu kolegyňu Janu na telefónnom čísle +421 904 544 114.