Kurz PERMAKULTÚRA PRE UČITEĽOV

Hrušov

Skúsené lektorky a permakultúrne dizajnérky, Paulína Urdová a Zuzana Kiripolská Ščasná, vás prevedú základmi permakultúry, postojmi a princípmi. V inšpiratívnom prostredí dvoch záhrad, komunitnej a súkromnej, na Brdárke spolu nadizajnujeme deň školského vyučovania.

195€

Komentovaná prehliadka: Včelí sad (PO kraj)

Komentované prehliadky chcú ukázať skutočne živú permakultúru a jej princípy, jedinečnosť miest, ktorých sa dotkla a ľudí, ktorí sa ňou rozhodli žiť.

10€

Permapárty – narodeninová párty Školy permakultúry 2022

PEAR Permaculture Hrušov 472, Hrušov 472

Permapárty - MECHECHE školy permakultúry je určené pre absolventov kurzu Permakultúrny dizajn (PDC). Narodeninová oslava školy je spoločenskou udalosťou, kde sa môžete opätovne stretnúť so svojimi spolužiakmi, ale aj nadviazať kontakty s permakultúrnymi dizajnérmi z iných ročníkov kurzu.

10€