Učiteľský kurz – permakultúrne pedagogické minimum

Učiteľský kurz – permakultúrne pedagogické minimum

jún 29o 8:00 - júl 3o 17:00
+ Google Map

Učiteľský kurz je určený pre absolventov PDC kurzu (kurz Permakultúrny dizajn), ktorí sa rozhodli ísť dráhou lektora permakultúrnych kurzov. Kurz sa venuje získaniu kompetencií lektorovaní od prípravy kurzov, cez vedenie, vzdelávanie, výchovu až po vyhodnocovanie kurzu. Zaoberá sa dynamikou kurzu, atmosférou na kurze, formami, metódami, nástrojmi výchovy a vzdelávania dospelých, diagnostike a evaluácii práce študentov a lektorov.

júl 2020

Permapárty – narodeninová párty Školy permakultúry

júl 3o 13:00 - júl 5o 17:00
+ Google Map

Permapárty - MECHECHE školy permakultúry je určené pre absolventov kurzu Permakultúrny dizajn (PDC). Narodeninová oslava školy je spoločenskou udalosťou, kde sa môžete opätovne stretnúť so svojimi spolužiakmi, ale aj nadviazať kontakty z permakultúrnymi dizajnérmi z iných ročníkov kurzu.

kurz Semenárenie vo vlastnej záhrade

júl 12
Brdárka, Brdarka 9
Brdarka, 049 34 Slovenská republika
30€

Jednodňový seminár sa zaoberá semenárením hospodárskych plodín z vlastnej záhrady. Je vhodný pre každého, kto má záhradu a chce si zachovať vlastný genofond úžitkových plodín. CENA: 30 € Podporte nás priamo: benefičná cena za tento kurz je 50 €. Lektor: Marcel Antal, Alter Nativa, o.z. Oficiálne prihlášky na kurz prostredníctvom formuláru na: Formulár pre registráciu na  kurz Po oficiálnom prihlásení sa na kurz Vám budú zaslané údaje k platbe a ďalšie potrebné informácie o dianí na Vami vybranom kurze. Ak…

Zobraziť viac »

Dom a záhrada v duchu permakultúry

júl 17o 13:00 - júl 19o 15:00
€195

Kurz Dom a záhrada v duchu permakultúry je zameraný na oboznámenie sa so základnými "pravidlami" permakultúrneho dizajnu pre malé a stredne veľké záhrady. Kurz vás prostredníctvom vašich zmyslov, skupinovej práce, hier a praktických cvičení pri navrhovaní a realizácii drobných prvkov v záhrade, prevedie zásadami tvorby prírodných záhrad a ekologickej domácnosti.

august 2020

Exkluzívna EXKURZIA EX-kurzistov PDC

august 14 - august 16

Exkurzia po inšpiratívnych permakultúrnych projektoch v Slovenskej republike je určená pre absolventov kurzu Permakultúrny dizajn. Inšpirácie, vzájomné vymieňanie skúseností, poradenstvo a spoločné hľadanie riešení.

september 2020

Permakultúrny dizajn Jeseň 2020

september 18 - november 29
ART KRUH – Prenčov, Prenčov 90
Prenčov, 96973 Slovenská republika
725€

Kurz Permakultúrneho dizajnu je investícia do seba, do svojho života, vzdelania, zdravia a budúcnosti. Po absolvovaní kurzu permakultúrneho dizajnu by mal byť účastník schopný nadizajnovať svoj pozemok priestorovo, časovo aj finančne a doviesť ho tak k hojnosti.

+ Export udalostí