Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

• Táto udalosť už prebehla.

Úvod do permakultúry

17. mája 2019 8:00 - 19. mája 2019 17:00

€89

Lektori:     Zuzana Gajdošová  *  Jozef Fekiač  * Václav Petráš       z organizácie  Permakultúra SK

Kurz vám za víkend odovzdá maximálne množstvo informácii príjemnou formou, aby tak vytvoril odrazový mostík do sveta permakultúry. Tento kurz je vhodný pre začínajúcich aj skúsených záhradkárov – začiatočníkom pomôže zorientovať sa a skúseným záhradkárom pomôže rozšíriť obzory a naznačí im cestu bližšie k udržateľnosti. Kurz prevedie účastníka od etických základov permakultúry, cez ekologické princípy využívané v permakultúrnom dizajne, komunitné nástroje až po základné techniky zakladania záhrady.
Kurz je vedený veľmi interaktívnou formou a snaží sa vyvážiť množstvo informácií spoločnými aktivitami či praktickým cvičením. Viacerí lektori s rôznymi prístupmi sa postarajú o príjemné udržanie pozornosti počas celého kurzu.
Absolvent tohto kurzu sa zorientuje v základoch permakultúry, bude mať predstavu, čo obnáša permakultúrny dizajn, bude poznať relevantnú literatúru a odporúčania na ďalšie štúdium. Absolvent bude motivovaný k ďalším akciám – či už k prvým krokom v záhrade, alebo k uplatňovaniu permakultúrnych princípov vo svojom odbore. Ako pokračovanie tohto kurzu je vhodné absolvovať Úplný kurz permakultúrneho dizajnu napr. na Škole permakultúry.v

Informácie ku kurzu:

Kurz aj ubytovanie priamo v sídle organizácie Permakultúra SK.
Strava pre veganov i mäsožravcov, svoje stravovacie či iné špecifiká prosím uveďte pri prihlásení.

Cena: 89 EUR

Zľavnené vstupné: 69 eur – platí pre prvých 5 prihlásených do konca februára, študentov, dôchodcov, členov združenia Permakultúra SK a pre sociálne znevýhodnené skupiny po vzájomnej dohode.

Prihlasovanie:
Zuzana Gajdošová