Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Permapárty – narodeninová párty Školy permakultúry 2023

14 júla - 16 júla

10€

VIP: len pre absolventov PDC kurzu (Úplný kurz permakultúrneho dizajnu)

Pozývame Vás srdečne na Permapárty pri príležitosti 6. narodenín Školy permakultúry ako aj výročia svadby našich lektorov Patricie a Tina.

Termín: Piatok 14.7.2023 – Nedeľa 16.7.2023

Párty bude hlavne oslava! Ale súčasne chceme, aby ste sa navzájom podporili a pomohli si vo vašich permakultúrnych projektoch. Môžete si priniesť vaše záverečné alebo aj prerobené dizajny a konzultovať ich so spolužiakmi a spolužiačkami. Stretnite opäť svojich spolužiakov alebo získajte nových priateľov z radov permakultúrnych dizajnérov a dizajnérok!

ZÁMER
Permapárty chceme zamerať priamo na vás, absolvovaných dizajnérov. Pozývame vás zapojiť sa do tvorby programu a predstaviť svoje permakultúrne diela, ak v nich máte niečo zaujímavé, inovatívne, prevratné, či prínosné pre ostatných. Veľmi radi by sme o vašej práci vedeli, preto plánujeme vyhradiť priestor na vaše kátke prezentácie.

RODINNÍ PRÍSLUŠNÍCI A DOMÁCI MAZNÁČIKOVIA
Vítaní sú aj vaši rodinní príslušníci či blízki partneri. To je predsa život dizajnéra. Tu by sme veľmi uvítali, keby sa dostalo aj na dielo, a keby ste sa vedeli zariadiť tak, aby ste prípadne nemuseli neustále dohliadať na deti a aby ste vedeli čas na párty venovať aj spolužiakom a užiť si príležitosť byť opäť spolu, a tiež využiť možnosť spoznávať nových kolegov – priateľov. 
Vašich domácich miláčikov – psy, mačky a podobne – so sebou na farmu neberte, cudzie zvieratá nie sú tolerované psami, ktoré sú na farme doma.

BRIGÁDA 
Permapárty je tiež o podpore Školy permakultúry. Počas oslavy sa posnažíme aj hmotne či nehmotne pomôcť s dizajnom na Hrušove, a tvoriť podporné aktivity pre farmu Pavlovského staja, kde je sídlo Školy.  Pri ukončení dizajnérskych kurzov väčšina absolventov ponúka svoju pomoc na farme, teraz je príležitosť to naplniť.

SPANIE
Spať môžete vo vlastných stanoch na pozemku farmy, prípadne vo vlastných autách (parkovacie miesta sú veľmi obmedzené), alebo si môžete rezervovať ubytovanie v okolí (U barana Jana, u Bylinkárky, Nimrod Vinica, OcÚ Hrušov).

DOPRAVA
Destinácia: Farma Pavlovského staja, Hrušov 472, okres Veľký Krtíš
Parkovanie – na farme pre tých, čo budú spať v aute (max 6 áut). Tí, čo spia na farme v stane (5 áut) – parkovanie na vonkajšom parkovisku. Ostatní môžu parkovať nižšie na lúke, pri hlavnej ceste za cigáňmi prípadne až v strede obce na hlavnom parkovisku.

 • Čoskoro doplníme detailnejšie informácie ohľadom
    • Stravy
    • Ceny
    • Programu
    • Zdieľanej dopravy
    • Prihlasovania

Tešíme sa vás všetkých
Príjemné dni praje organizačný tím Permapárty 2023
Ema, Sveťa, Sylvia a hostitelia Patricia a Tino Pavlovskí. 

 • Ak chcete viac podporiť ŠKOLU – FARMU Hrušov, jej fungovanie a možnosti ponúkať viac podobných VIP akcií, môžete nás podporiť na transparentnom účte FIO banky: SK4883300000002701615875
  Do správy uveďte: permaparty2023
  Tu si môžete pozrieť momentálny stav podporného účtu PEAR ŠKOLA PERMAKULTÚRY.
 • Máte špeciálne otázky alebo nápady? Napíšte nám na: skolapermakultury@gmail.com.

Podrobnosti

Začiatok:
14 júla
Koniec:
16 júla
Cena:
10€

Organizátor

oz STRUK
Telefón:
00421908848634
Email:
skolapermakultury@gmail.com

Miesto udalosti

PEAR Permaculture
Hrušov 472
Hrušov 472, 99142 Slovenská republika
+ Google Map
Telefón:
0908848634