Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Festival Permakultúra v meste, 10. ročník, Žilina

15 apríla 9:00 - 17:00

Festival permakultúry na Slovensku ponúka každoročne rôznorodé prednášky odborníkov od ovocinárov až po sociológov, ktoré sa dotýkajú nie len samotnej permakultúry, ale aj iných oblastí života. Je to podujatie, na ktorom majú návštevníci možnosť dozvedieť sa viac o permakultúre, o ľuďoch, ktorí ňou žijú a uplatňujú ju v praxi a tí, ktorí sa permakultúre venujú, majú možnosť sa stretnúť navzájom.

Počas festivalu každý rok organizácia Permakultúra SK a Škola permakultúry udeľujú cenu Roh hojnosti za prínos a šírenie permakultúry človeku, ktorý svoj život zasvätil práci súvisiacej s trvalou udržateľnosťou. Je to tiež priestor pre stretnutie členov a podporovateľov organizácií Permakultúra SK a Školy permakultúry.

Názov Permakultúra v meste dostal festival podľa miesta konania, nie podľa toho, že by sa na ňom hovorilo len o mestskej permakultúre. Spektrum preberaných tém je každoročne pestré a snaží sa pokryť čo najširší záber permakultúry a jej filozofie.

Pozrite si program, fotogalérie a prednášky z minulých ročníkov a vytvoríte si ucelený obraz aj o festivale Permakultúra v meste. Nezabudnite si nás pridať na facebooku a sledovať našu stránku.

Podrobnosti

Dátum:
15 apríla
Čas:
9:00 - 17:00
Webstránka:
https://festival.permakultura.sk/

Organizátor

Permakultura SK
Email:
kancelaria@permakultura.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

žilina
Žilina, + Google Map