CURAPROX Záhrada na Výslní

Sprievodkyňa: Lucia Pašková
Adresa: Bratislava
Charakter sídla: firemná záhrada
Rozloha: 450 m2
Príslušnosť k bioregiónu: Bratislava – Pálenisko
Nadmorská výška: 134 m.n.m.
Vo virtuálnom svete: –

Popis miesta:
Firemný dom a jedlá záhrada využívajúca spoločný priestor ako komunitný – zdieľanie neslúži len v čase fungovania firmy, ale aj v čase voľna pre kolegov z Bratislavy, ale aj celého okolia. Ovocné stromy a kríky, bylinky, vyvýšené záhony s priesadami, jazierko, miestne odrody, kompostovisko. Pri prehliadke záhrady si povieme viac aj o tom, ako sa dajú princípy permakultúry využívať v organizácii, vedení tímu, podnikaní, ale aj súkromnom živote. Povieme si tiež o tom, ako môže firma, alebo organizácia uplatniť princíp udržateľnosti vo svojom dennom fungovaní a čo pre to robíme my v Curaproxe.

Čo si návštevníci môžu u nás kúpiť: –

Termíny návštev

Letná sezóna 2022 je UKONČENÁ. Ak máte záujem o informácie pre nadchádzajúcu sezónu, vyplňte prihlasovací formulár. Tešíme sa na Vás v roku 2023 ?

V prihlasovacom formulári nájdete vždy iba najbližšie aktuálne termíny. Ak by ste mali záujem o nejaký termín, ktorý tam aktuálne nie je, napíšte nám na skolapermakultury@gmail.com.

Na všetky prehliadky sa môžete prihlásiť pomocou spoločného prihlasovacieho formulára. Na základe prihlásenia a uhradenia poplatku dostanete presnú adresu miesta.