Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

• Táto udalosť už prebehla.

Webinár: BUDÚCA ÚRODA UŽ TERAZ IV – PLODOVÁ ZELENINA A STRUKOVINY

21. apríla 2021 17:00 - 19:00

€8

Dátum: 21.4.2021       Čas: 17.00 – 19.00        Lektorka: Hedviga Gulová       Cena: 8 €

Počet účastníkov: max.50

Popis: Plodová zelenina dozrieva v horúcom lete, ale starostlivosť potrebuje od skorej jari. Viete, že takmer všetka pochádza z trópov a subtrópov? A chcete si ju dopestovať aj v podhorí? Ak si myslíte, že s fazuľou je to jednoduchšie, predstavíme vám aj ďalšie strukoviny a rôzne spôsoby, ako ich pestovať.

Budúca úroda už teraz je 5-dielny seriál záhradníckych webinárov (Predpestovanie priesad, Listová zelenina a cibuľoviny, Koreňová zelenina a hlúboviny, Plodová zelenina a strukoviny, Semenárenie). Pri zakúpení celej série ponúkame výhodnejšiu celkovú sumu 40€. Ak máte záujem, napíšte nám na skolapermakultury@gmail.com.

Keďže webinár je naplnený, môžete sa prihlasovať ako náhradníci – napíšte nám na skolapermakultury@gmail.com.

Dátum:
21. apríla 2021