Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

• Táto udalosť už prebehla.

Kurz PERMAKULTÚRA PRE UČITEĽOV

30. septembra 2022 - 2. októbra 2022

195€

Deti sa v permakultúre cítia výborne. Bavia sa, tešia sa pri kontakte so živými organizmami, rastlinami, hrabú sa v zemi, máčajú sa vo vode. Alebo len tak bez pohybu sledujú mravce v tráve. Ako sa v tejto chvíli cítite vy, učitelia?

Permakultúra nám dáva nástroje, ako to urobiť s minimálnym úsilím, efektívne, v primeranom čase a s primeranými energetickými a finančnými vstupmi. S pomocou permakultúrneho dizajnéra a zapojením celej školskej komunity.

Skúsené lektorky a permakultúrne dizajnérky, Paulína Urdová a Zuzana Kiripolská Ščasná, vás prevedú základmi permakultúry, postojmi a princípmi. V inšpiratívnom prostredí dvoch záhrad, komunitnej a súkromnej, na Brdárke spolu nadizajnujeme deň školského vyučovania, pripravíme si vlastnú metodiku vrátane (ne)potrebných pomôcok, ukážeme si príklady z praxe a spolu vytvoríme plány na vyučovanie v prepojení s permakultúrou v rôznych predmetoch. Iným slovom spravíme si vlastné prípravy.

Trvanie: 18 hodín

Lektorky
Kurzom vás prevedú skúsené lektorky Paulína Urdová a Zuzana Kiripolská Ščasná

Otvorené sú dva možné víkendy:
8. – 10. júl 2022
30. september – 2. október 2022

Bližšie informácie o kurze nájdete na jeho webstránke.

Prihlásiť sa na KURZ môžete cez PRIHLASOVACÍ FORMULÁR.

Tešíme sa na vás 🙂

Začiatok: