Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

• Táto udalosť už prebehla.

Festival Permakultura v meste – OKRAJE / HRANICE

7. marca 2020

7. marec 2020 Nová Synagóga ŽILINA

Festival Permakultúra v meste je originálnym podujatím, ktoré ponúka bohatý program prednášok, diskusií, sprievodných podujatí a najmä príležitosť stretnúť sa s ľuďmi, ktorí sa zaujímajú o tému permakultúry, sebestačnosti, života v súlade s prírodou. Festival permakultúry na Slovensku ponúka každoročne rôznorodé prednášky odborníkov od ovocinárov až po sociológov, ktoré sa dotýkajú nie len samotnej permakultúry, ale aj iných oblastí života. Je to podujatie, na ktorom majú návštevníci možnosť dozvedieť sa viac o permakultúre, o ľuďoch, ktorí ňou žijú a uplatňujú ju v praxi.

Škola permakultúry:
pódium:

Martina JUNGA  – Hranice medzi mužom a ženou v spoločnom životnom PK projekte
Absolventi PDC kurzu – Sen a skutočnosť – ako sa vyvíjal môj permakultúrny projekt od sna až po realizáciu – interaktívna panelová diskusia s prezentáciami

ďalšie aktivity školy na festivale:

poradňa – prineste si vaše dizajny a otázky – odpovedia odborníci
stánok s informáciami, predstavenie nových publikácií Kefír a Revolucionár jednej slamky
detský svet – workshopy pre deti, divadielko, Kefír mi chutí 🙂

Facebook: Permakultura v meste