Navštívte školskú farmu

Celoročne ponúkame jedno aj viacdňové pobyty na našej školskej farme Pavloského staja v Hrušove 472 (okr. VK). Ak aj nie je práve v ponuke žiaden kurz, čo by vás zaujal, vieme Vám poradiť osobne s vašimi projektami. Farma je tvorená ako ucelený projekt s vodnými systémami, záhradami, chovom rozličných zvierat aj včiel.  Vieme vám poradiť s nastavením dizajnu a priorít pre váš projekt, dohľadaním špecifických odborníkov, služieb a produktov.

Farma sa nachádza na čarovnom mieste v obci Hrušov, ktorá je preslávená svojou históriou, kultúrou. V okolí máte možnosť navštíviť ďalších zaujímavých ľudí, zajazdiť si na koňoch s profesionálnou hippoterapeutkou alebo sa len tak prejsť po prekrásnych lazoch a načerpať inšpirácie.

Cena exkurzie: 20 €
Cena konzultácie 45 € / hod