Ako poukázať 2 % z dane Škole permakultúry

Podpor aktivity našich centier

V Škole sme sa rozhodli, že každý rok nasmerujeme svojich priaznivcov, ktorí by na rozvoj našej misie radi presmerovali 2% svojich daní - na jeden konkrétny projekt „našich“ organizácií.

V tomto roku je to snaha posunúť sa výrazne vpred pri REKONŠTRUKCII nášho centra v Prenčove, v ktorom budú  vzdelávacie priestory pre kurzy, semináre a workshopy. Realizovať sa budú podlahy a elektoinštalácie v podkrovných priestoroch.

číM SME VýNIMOčNí

Škola permakultúry je unikátny projekt, ktorý spája odborné vzdelávanie s overovaním praktických riešení na farmách, v záhradách či komunitných projektoch navrhnutých podľa permakultúrnych princípov. Je dielom prieniku niekoľkých občianskych združení, dlhodobo sa venujúcej téme.

Sme však viac ako len spolupracujúce občianske združenia. Sme priatelia a spája nás pohľad na svet, ktorý sa stará o Zem aj ľudí na nej...

Údaje, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť sú:
  • IČO: 42001617
  • Právna forma: občianske združenie
  • Názov: Škola permakultúry o.z.

Usmernenie a tlačivá:

Klik na USMERNENIA