Novinky z dielne Školy permakultúry

marec  2024

Ahoj reader !

Uvedomujeme si, že súčasná situácia vzhľadom na epidémiu COVID je vážna. My sa nevzdávame a organizujeme naše aktivity i keď v obmedzených podmienkach. Prosíme vás o trpezlivosť, porozumenie a ďakujeme za váš záujem a podporu.

Čo pripravujeme najbližšie

Permakultúrny dizajn Jar 2021

Ak uvažujete o našom dizajnérskom kurze, prihlasovanie na jarný termín 2021 je otvorené. Napríklad aj ako inšpirácia pre darček :)

Kurz Permakultúrneho dizajnu je investícia do seba, do svojho života, vzdelania, zdravia a budúcnosti. Po absolvovaní kurzu permakultúrneho dizajnu by mal byť účastník schopný nadizajnovať svoj pozemok priestorovo, časovo aj finančne a doviesť ho tak k hojnosti.

Zistiť viac.

Celoročný kurz o vode 2021

Koncom novembra sa uskutoční webinár na tému Kúpacie jazerá organizovaný Sekcia mladých záhradníkov v ČR. Kapacita je naplnená, záujem bol veľký. Ak sa vám nepodarilo prihlásiť sa, nezúfajte.

Pripravujeme pre vás Celoročný kurz o vode 2021. Aby ste si to mohli aj skutočne ZAŽIŤ, ohmatať a klásť otázky lektorovi / realizátorovi priamo z očí do očí.

Viac informácií prinesieme v nasledujúcich newslettroch.

PRE ABSOLVENTOV KURZU PERMAKULTÚRNY DIZAJN

Učiteľský kurz

25.-.28.2.2021 Hrušov

Záblesky učiteľského kurzu

Na konci júna 2020 sme sa odhlodlali po dlhých rokoch opäť zorganizovať tzv. učiteľský kurz permakultúry. Je to kurz určený pre absolventov kurzu Permakultúrny dizajn (PDC), ktorí túžia permakultúru ďalej predávať iným, byť lektormi. Je to také malé pedagogické minimum, ale veľmi prínosné Kurz nie je to čo vidíte, ale to čo sa skryto odohráva za kulisami. Túto učiteľskú alchýmiu …

Zistiť viac.

Najbližšie aktivity: môžete si prísť pozrieť prezentácie dizajnov terajších absolventov kurzov. Radi Vás opäť uvidíme!

PDC Brdárka (3. - 4. blok) -  6.-.8.11. / Záver kurzu 26.- 28.11.2020

Ponúkame všetkým našim absolventom kurzu PDC (permakultúrny dizajn) možnosť zúčastňovať sa našich kurzov ako učiaci sa lektori (pomocní lektori).
Máte možnosť získavať zručnosti v lektorovaní ako aj v dizajnovaní.

---

Tento e-mail ste obdržali, pretože ste sa zapísali na webovej stránke skola.permakultura.sk

Kontakt údaje:
OZ STRUK