Novinky z dielne Školy permakultúry

Kurz Permakultúra uchopená rukami

PONIKY, 2. - 4.októbra.2020

Permakultúra uchopená rukami

Zmeniť svet k lepšiemu sa dá - ale každá zmena sveta začína zmenou v sebe samom.
Víkendový kurz je zameraný na oboznámenie sa so základnými "pravidlami" permakultúrneho dizajnu pre malé a stredne veľké záhrady.

Zistiť viac.

Kvetiny permakultúrnych záhrad

Kurz vás naučí ako si správne vybrať kvetiny do vašej permakultúrnej záhrady, tak aby bola krásna, prosperujúca a užitočná pre vás aj prírodu. Trvalkové záhony, kvetinové lúky a motýlie záhrady.

Zistiť viac.

Kurz bude na školskej farme v Hrušove. Vopred si môžete objednať aj produkty z našej farmy: https://patcernak76.wixsite.com/farma/menus

PRE ABSOLVENTOV KURZU PERMAKULTÚRNY DIZAJN

Najbližšie aktivity: môžete si prísť pozrieť prezentácie dizajnov terajších absolventov kurzov. Radi Vás opäť uvidíme!

PDC Prenčov - 4. blok - Záver kurzu - 25.- 26.9.2020 - Prezentácia dizajnov
PDC Brdárka (2. - 4. blok) - 9.-.11.10. / 6.-.8.11. / Záver kurzu 26.- 28.11.2020

Ponúkame všetkým našim absolventom kurzu PDC (permakultúrny dizajn) možnosť zúčastňovať sa našich kurzov ako učiaci sa lektori (pomocní lektori).
Máte možnosť získavať zručnosti v lektorovaní ako aj v dizajnovaní.

---

Tento e-mail ste obdržali, pretože ste sa zapísali na webovej stránke skola.permakultura.sk

Kontakt údaje:
OZ STRUK