Novinky z dielne Školy permakultúry

Čo pripravujeme najbližšie

Permapárty 3. - 5. júla 2020 Hrušov

Permapárty - narodeninová párty Školy permakultúry

Permapárty - MECHECHE školy permakultúry je určené pre absolventov kurzu Permakultúrny dizajn (PDC). Narodeninová oslava školy je spoločenskou udalosťou, kde sa môžete opätovne stretnúť so svojimi spolužiakmi, ale aj nadviazať kontakty z permakultúrnymi dizajnérmi z iných ročníkov kurzu.

Zistiť viac.

Učiteľský kurz pre lektorov permakultúrnych kurzov

Pôvodný termín 29.6. - 3.7. 2020 Hrušov ešte zvažujeme, kurz možno skrátime a bude čiastočne ONLINE a zvyšok prezenčnou formou. Kurz bude ukončený prezentáciami nových učiteľov na Permapárty 3. - 5. júla .2020 v Hrušove.

Na kurz je nutné sa prihlásiť cez formulár alebo využiť mailovú komunikáciu.
Cena kurzu bude dohodnutá na základe počtu účastníkov a podmienok konania kurzu.

Učiteľský kurz - permakultúrne pedagogické minimum

Učiteľský kurz je určený pre absolventov PDC kurzu (kurz Permakultúrny dizajn), ktorí sa rozhodli ísť dráhou lektora permakultúrnych kurzov. Kurz sa venuje získaniu kompetencií lektorovaní od prípravy kurzov, cez vedenie, vzdelávanie, výchovu až po vyhodnocovanie kurzu. Zaoberá sa dynamikou kurzu, atmosférou na kurze, formami, metódami, nástrojmi výchovy a vzdelávania dospelých, diagnostike a evaluácii práce študentov a lektorov.

Zistiť viac.

Novinky zo školskej farmy

Strávte deň na našej farme

Pozývame Vás na individuálnu návštevu našej školskej farmy. Radi Vám poukazujeme, ako to u nás funguje. Poradíme v oblasti starostlivosti o pôdu, pestovania, farmárčenia aj permakultúrneho dizajnu.

Ak budete mať chuť, môžete sa k nám pripojiť aj pracovne a priučiť sa ako sa postarať o rôzne domáce zvieratá, ako spracovávať produkty farmy či ako zúrodniť svoju pôdu.

Deti sú vítané.
Prosíme rešpektujte pokyny pre návštevníkov farmy pre vlastnú bezpečnosť a ochranu nášho majetku, pretože naše zvieratá žijú vo voľných výbehoch.
Prosíme, nevoďte na farmu svojich štvornohých miláčikov.
Ďakujeme :-)

Ak máte chuť zostať aj cez noc, ponúkame skromné ubytovanie.

Prosíme, aby ste si vopred rezervovali termín:
skolapermakultury@gmail.com
Tel: Patricia  0918 525 181

Cena konzultácií / návštevy bude určená po vzájomnej dohode.

Naša nová stránka: https://patcernak76.wixsite.com/farma

Na farme vás radi uvítame aj na tomto kurze:

Kurz Dom a záhrada

17. - 19.  7. 2020 HRUŠOV

Lektori: Patricia a Martin Pavlovskí

Tento kurz je vhodný aj pre rodiny s deťmi.

Najbližšie kurzy Školy permakultúry

KAŽDÚ STREDU OD 19.55 hod. ONLINE DISKUSIE so zaujímavými hosťami pod vedením Jozefa Fekiača DIVOKEZAHRADY.SK na rôzne permakultúrne témy na facebokovej stránke Permakultura SK.
Môžete si tam prezerať aj predošlé videá.

12. 7. 2020 BRDÁRKA - Kurz Semenárenie

Lektor: Marcel Antal

17. - 19.  7. 2020 HRUŠOV - Kurz Dom a záhrada

24.7. - 27.9.2020 PRENČOV - Kurz Permakultúrny dizajn Leto

18.9. - 29.11. 2020 BRDÁRKA - Kurz Permakultúrny dizajn Jeseň

Lektori: Patricia a Martin Pavlovskí

Všetky naše kurzy a aktivity viete darovať svojim blízkym ako darček. My Vám k tomu vystavíme krásny darčekový poukaz na meno obdarovaného.

Hľadám si svojho perma-dizajnéra!

AK HĽADÁTE peramkultúrneho dizajnéra, napíšte nám. Radi Vám pomôžeme pri výbere z portfólia našich študentov podľa regiónu, zamerania či skúseností.

Ak STE permakultúrny dizajnér a máte chuť navrhovať projekty pre iných, zašlite nám na adresu školy nasledovné informácie a my vás zaradíme do zoznamu odporúčaných dizajnérov. Tento zoznam bude čiastočne verejný a ľudia si budú môcť sami vybrať svojho dizajnéra.

Pre zaradenie do zoznamu nám pošlite:

Meno, priezvisko
Rok v ktorom ste ukončili Dizajnérsky kurz
Vaša profesia a skúsenosti /ak je relevantné/
Bydlisko, Kraj v ktorom pôsobíte
Telefónny kontakt
Emailový kontakt, web stránka

vaše zameranie v permakultúrnom dizajne
ak nejaké máte (ovocinárstvo, zvieratá, stavby a pod...)

Pre GDPR platia podmienky uvedené na: http://skola.permakultura.sk/gdpr/

Zoznam budeme určite vylepšovať, pripravíme pre vás aj jednoduchú verziu prihlasovania cez nejaký formulár. Zverejnené budú mená a mesto, kraj ako aj zameranie dizajnéra. Ostatné údaje zatiaľ len na vyžiadanie od zákazníka.

Teším sa na Vás pri ďalšom čísle našich Noviniek.

Za celý tím projektu Škola permakultúry
Patricia Pavlovská

Tento e-mail ste obdržali, pretože ste sa zapísali na webovej stránke skola.permakultura.sk

Kontakt údaje:
OZ STRUK